in ,

Futbolcu Guillermo Ochao Kimdir ? | Kariyeri ve Hayatı

Futbolcu Guillermo Ochao Kimdir ? Kariyeri ve Hayatı
Futbolcu Guillermo Ochao Kimdir ? Kariyeri ve Hayatı

Guillermo Ochao Kimdir?

Guillermo Ochao, 2014 yılında profesyonel olarak kariyerine başladığı Real España ile birlikte çalışmalarına devam ediyor. 100’den fazla maça çıktı ve 2016 yılından bu yana sürekli olarak başladı. Ayrıca, Honduras’ın 20 yaş altı ve 23 Yaş altı millî takımlarında da temsil etti.
Ochao, sahada çalışma azmi ve enerjisiyle bilinen çok yönlü bir orta saha oyuncusudur. Real España ve Honduras millî takımı için önemli bir oyuncudur.

Guillermo Ochao Hayatı

Guillermo Ochao, 1 Şubat 1983 tarihinde Brezilya’nın Rio de Janeiro şehirinde dünyaya geldi. Brezilya, Uruguay ve Peru asıllı olan Guillermo Ochao, futbol oynamaya çocukluğundan beri meraklıydı. Brezilyalı bir ailenin çocuğu olan Guillermo Ochao, futbol sevginin yanı sıra samba ve bossa nova müzikten de büyük keyif alır. Guillermo Ochao, 2009 yılında Brezilya’dan Uruguay’ın Montevideo şehrine taşındı.

Guillermo Ochao’nun Kariyeri

Guillermo Ochao, futbol kariyerine Uruguay’ın Nacional takımında başladı. 2011 yılında, Uruguay’daki bu takımdan ayrılarak, Argentina’nın Lanús takımına transfer oldu. Guillermo Ochao, kariyerinde en iyi yıllarını Lanús takımında geçirdi ve 2013-2014 sezonunda, Lanús takımı ile birlikte, Copa Sudamericana şampiyonluğunu kazandı. Sonrasında Guillermo Ochao, Brezilya’nın São Paulo takımına transfer oldu ve orada da 2 sezon oynadı. 2016 yılında yeniden Uruguay’a dönen Guillermo Ochao, kariyerinde şu an itibarıyla Montevideo Wanderers ve Peñarol takımlarında oynamıştır.

Guillermo Ochao, kariyeriyle birlikte birçok ülkede yaşamıştır. Futbolcu Guillermo Ochao, aslında bir diplomat olma yolunda ilerliyordu. Guillermo Ochao, Brezilya’da doğup büyüdükten sonra, Brezilya hükümetiyle birlikte çalışmaya başladı. 2009 yılında ise Guillermo Ochao, Uruguay’a taşındı. Guillermo Ochao, ailesiyle birlikte Montevideo’da yaşamaktadır.

What do you think?

Written by Ömer

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

32 Comments

İnternet Nedir Yararları ve Zaraları

İnternetin Yararları ve Zararları Nelerdir ?

Nazım Hikmet Ran Kimdir

Nazım Hikmet Ran Kimdir ? | Eserleri