in

İzlenebilecek En İyi Yabancı Diziler

İzlenebilecek En İyi Yabancı Diziler

İzlenebilecek En İyi Yabancı Diziler
İzlenebilecek En İyi Yabancı Diziler

İzlenebilecek En İyi Yabancı Diziler

En iyi diziler konusunda birçok farklı görüş bulunuyor. Bazıları Breaking Bad, Game of Thrones veya Friends gibi popüler dizileri önerirken, bazıları da The Sopranos, The Wire veya Mad Men gibi diğer dizileri öneriyor.

1. Breaking Bad

Breaking Bad, Vince Gilligan tarafından yaratılan ve Bryan Cranston ve Aaron Paul’un başrol oynadığı bir Amerikan televizyon dizisidir. Kimya öğretmeni Walter White, kanser olduğunu öğrendikten sonra, ailesine maddi destek sağlamak için metamfetamin üretmeye başlar. Dizi, 2008-2013 yılları arasında AMC’de yayınlandı ve birçok ödül kazandı.

2. Game of Thrones

Game of Thrones, George R. R. Martin’in “A Song of Ice and Fire” adlı roman serisinden uyarlanan bir Amerikan fantastik televizyon dizisidir. Dizi, Westeros adlı hayali bir kıtada geçiyor ve birçok farklı karakterin hikayesini anlatıyor. Dizi, 2011-2019 yılları arasında HBO’da yayınlandı ve birçok ödül kazandı.

3. Friends

Friends, Marta Kauffman ve David Crane tarafından yaratılan bir Amerikan televizyon sitcom dizisidir. Dizi, Manhattan’da yaşayan altı arkadaşın hayatını anlatıyor. Dizi, 1994-2004 yılları arasında NBC’de yayınlandı ve büyük bir hayran kitlesi kazandı.

4. The Sopranos

The Sopranos, David Chase tarafından yaratılan bir Amerikan televizyon dizisidir. Dizi, New Jersey’deki bir İtalyan mafya ailesinin lideri olan Tony Soprano’nun hayatını anlatıyor. Dizi, 1999-2007 yılları arasında HBO’da yayınlandı ve birçok ödül kazandı.

5. The Wire

The Wire, David Simon tarafından yaratılan bir Amerikan televizyon dizisidir. Dizi, Baltimore’da geçiyor ve polis departmanı ve uyuşturucu ticareti arasındaki ilişkileri anlatıyor. Dizi, 2002-2008 yılları arasında HBO’da yayınlandı ve eleştirmenler tarafından övüldü.

6. Mad Men

Mad Men, Matthew Weiner tarafından yaratılan bir Amerikan televizyon dizisidir. Dizi, 1960’ların New York’unda geçiyor ve reklam dünyasında çalışan insanların hayatını anlatıyor. Dizi, 2007-2015 yılları arasında AMC’de yayınlandı ve birçok ödül kazandı.

What do you think?

Written by Ömer

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

34 Comments

Reklamcılık Nedir ? | Reklam Kanalları

Reklamcılık Nedir ? | Reklam Kanalları

Kağıt Boyutları | A, B ve C Kağıtları

Kağıt Boyutları | A, B ve C Kağıtları