in ,

Jason Momoa Bir Mesaj Vermek İçin Saçlarını Kesti

Jason Momoa Saçlarını Kesti | Jason Momoa Bir Mesaj Vermek İçin Saçlarını Kesti

Jason Momoa Bir Mesaj Vermek İçin Saçlarını Kesti
Jason Momoa Bir Mesaj Vermek İçin Saçlarını Kesti

Jason Momoa Bir Mesaj Vermek İçin Saçlarını Kesti

Jason Momoa Saçlarını Kesti

Joseph Jason Namakaeha Momoa, Amerikalı aktör ve yapımcı. Game Of Thrones dizisinde Khal Drago karakterine hayat vermiştir. Bu dizi ve bu rol sayesinde kariyerinde bayağı bir yükselmiştir. 2018 yılında başrol olduğu Aquaman filminde ki Arthur Curry rolüyle, her yerde büyük ilgi çekmiş ve bu sayede de Jason Momoa’yu tanımayan kalmamıştır.

Jason Momoa Aquaman
Aquaman / Arthur Curry  – (Jason Momoa)
Jason Momoa Game Of Thrones - Khal Drogo
Game Of Thrones / Khal Drogo (Jason Momoa )

Tabii ki her zaman böyle gür, uzun ve gösterişli saça, sakala sahip değildi. Ama zamanla uzattı ve o meşhur saç stili ile bütünleşmişti. Saçlarıyla ününe ün katmıştı, saçları kendinden ayrı bir şöhrete sahipti diyebiliriz.
Uzun yıllar boyunca uzattığı saçlarını plastik kullanıma dikkat çekmek amacıyla kestirdi. O meşhur saçlarını kestirdiği anın videosunu ‘@prideofgypsies’ adlı Instagram hesabından şu notu düşerek paylaştı;
“işte yeni başlangıçlar haydi alohayı yayalım. topraklarımızı ve okyanuslarımızı korumada daha iyi olacağız. tek kullanımlık plastikleri hayatımızdan ve denizlerimizden çıkarmalıyız. plastik şişeler, plastik poşetler, ambalaj, eşyalar hepsi.”
Jason Momoa, videosunda herkese plastik kullanımını azaltma çağırısı yaptı. Sosyal bir mesaj vermek amacıyla saçlarını kestirdi. Saçları kesildikten sonra “rüzgarı daha önce buram da hiç hissetmemiştim” diyerek hislerini paylaştı.

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

33 Comments

II. Queen Elizabeth Kimdir ? Öldü Mü?

II. Queen Elizabeth Kimdir ? | Öldü mü?