in ,

Kanal D’nin Efsaneleşmiş Dizisi Arka Sokaklar Geri Dönüyor!

Bu Dizi Bitemiyor… Kanal D’nin efsaneleşmiş dizisi geri dönüyor! | Arka Sokaklar Yeniden Kanal D’de! | Oğuz Peçe Emre Komiser Yeniden Arka Sokaklarda!

Bu Dizi Bitemiyor... Kanal D'nin efsaneleşmiş dizisi geri dönüyor! | Arka Sokaklar Yeniden Kanal D'de! | Oğuz Peçe Emre Komiser Yeniden Arka Sokaklarda!
Bu Dizi Bitemiyor... Kanal D'nin efsaneleşmiş dizisi geri dönüyor! | Arka Sokaklar Yeniden Kanal D'de! | Oğuz Peçe Emre Komiser Yeniden Arka Sokaklarda!

Arka Sokaklar Yeniden Kanal D’de!

17 sezon boyunca soluksuz devam eden Arka Sokaklar dizisinin yeni sezonu çok yakında tekrar Kanal D ekranlarında olacak.

Bu Dizi Bitemiyor… Kanal D’nin Efsaneleşmiş Dizisi Geri Dönüyor!

Diziye, Türker İnanoğlu’nun sağlık sorunları nedeniyle bir sene ara verilmişti. Kanal D’nin efsaneleşmiş dizisi tekrar geri dönüyor!

Mustafa Üstündağ dizinin yeni kötü adamı olarak kadroda yer alacak.

Dizinin Çekimleri Çok Yakında Tekrar Başlıyor!

Dizinin çekimleri, Kanal D İç Yapımlar’dan D Media tarafından yakında tekrar başlıyor.

Dizi kadrosunda; Zafer Ergin, İlker İnanoğlu, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu ve Kerimhan Duman gibi isimler yine yer alacak.

Oğuz Peçe Emre Komiser Rolüyle Yeniden Arka Sokaklar’da!

Bu sezon yeniden dizi kadrosuna dahil olacak olan Oğuz Peçe tekrar Emre Komiser rolüyle, Arka Sokaklar ile yeni sezonda seyirci ile buluşacak…

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Protez Tırnak ve Kalıcı Oje Uygulamasının Zararları ve Olası Riskleri

Protez Tırnak ve Kalıcı Oje Uygulamalarının Zararları ve Riskleri

76. Balkan Atletizm Şampiyonası Birincisi Türkiye Oldu! Balkan Atletizm Şampiyonası'nda 24 Madalya Kazanan Milli Takımımız Birinci Oldu!

76. Balkan Atletizm Şampiyonası Birincisi Türkiye Oldu!