in , ,

Metin Akpınar’ın 35 yıl Sonra Ortaya Çıkan Kızı: Duygu Nebioğlu

Metin Akpınar’ın 35 yıl Sonra Ortaya Çıkan Kızı Duygu Nebioğlu

Metin Akpınar'ın 35 yıl Sonra Ortaya Çıkan Kızı: Duygu Nebioğlu
Metin Akpınar'ın 35 yıl Sonra Ortaya Çıkan Kızı: Duygu Nebioğlu

Metin Akpınar’ın 35 yıl Sonra Ortaya Çıkan Kızı: Duygu Nebioğlu

Ünlü oyuncu Metin Akpınar’ın 35 sene sonra bir kızı olduğu haberi duyuldu. Akpınar’ın evlilik dışı ilişkisinden bir kızı olduğu ortaya çıktı. Tam 35 sene sonra ortaya çıkan bu bilgi gündem oldu.

Metin Akpınar'ın 35 yıl Sonra Ortaya Çıkan Kızı: Duygu Nebioğlu

Bu ilişkiden meydana gelen kız çocuğu şu anda 45 yaşında, adı Duygu Nebioğlu ve Metin Akpınar’a babalık davası açtı. Gizlilik kararıyla yürütülen davanın sonucunda, DNA testleri de dikkate alınarak Metin Akpınar’ın 35 sene önce yaşamış olduğu bir ilişkisinden kızı olduğu gerçeği resmen ortaya çıktı.

Metin Akpınar'ın 35 yıl Sonra Ortaya Çıkan Kızı: Duygu Nebioğlu

Annesi tarafından bir köye bırakıldıktan sonra devlet koruması altına alınan ve daha sonra da evlat edinilen ve aslında Metin Akpınar’ın kızı olan Duygu Nebioğlu’nun bu konu hakkındaki bazı açıklamaları:

“Ben Duygu Nebioğlu, 1988 yılında Antalya’da yaşama tutundum. Dünya’nın varlığını talihsiz olaylar ile kavrayabildim. Bebekliğim ve çocukluğum çok zor şartlar altında geçti. 1994 yılında Nebioğlu ailesi tarafından evlat edinildim. Evlat edinildiğim ailem tarafından topluma kazandırılmaya çalışıldım bu şekilde başlayan serüvenimin devamında biyolojik ailemin ve soy ağacımı merak ederek bunun peşine düştüm.”

 

“Sonunda gerçeği bulabildim fakat, hayranı olduğum sanatçının biyolojik babam olmasının mutluluğunu ne yazık ki hiç yaşayamadım ve bu düşünce beni Türk toplumuna mâl olmuş Sayın Metin Akpınar’a ulaştırdı. Daha 21 yaşında üniversite öğrencisiyken gerçekleri öğrenmiştim ve yoğun şaşkınlık hissiyle birlikte hayranı olduğum sanatçının biyolojik babam olmasının mutluluğunu ne yazık ki yaşayamadım. Aldığım yetersiz sevgi nedeniyle beni bağrına basmakta zorlandığı için ağır travmalar yaşadım ve bundan dolayı değerli avukatlarıma ulaştım.”

Duygu Nebioğlu dava sonrasında da şunları söyledi:

“Bugün avukatlarım Ferihan Polat ve Ahmet Furkan Uludağ sayesinde Metin Akpınar’ın babam olduğu Akseki Asliye Hukuk Mahkemesinin kararı ile resmiyete kavuşmuştur. Adalet karşında tüm haklarımı koruma altına almış bulunmaktayız. Şaşkınım ve yıllar sonra gelen bu mutluluk hayatımın ilk günüymüş gibi oldu. Kamuoyuna bunu açıklamayı borç bilip sevgi ve barış içerisinde hareket edeceğimizi duyurmak isterim. Bu süreçte bana destek olan, koşulsuz sevgi veren Nebioğlu aileme teşekkür ediyorum. Çok duyguluyum.”

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

32 Comments

Duygusal Zeka Testi

Duygusal Zeka Testi

İSTANBUL FATİH BOZDOĞAN KEMERİ'NDE İNTİHAR GİRİŞİMİ | İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNAN VATANDAŞI POLİSLER VAZGEÇİRDİ!

BOZDOĞAN KEMERİ’NDE İNTİHAR ETMEK İSTEYEN VATANDAŞI POLİSLER VAZGEÇİRDİ!