in

Özkan Uğur Hayatını Kaybetti! | Cenaze Töreni Programı Belli Oldu

Özkan Uğur Kimdir, Kaç Yaşında ve Neden Öldü ? Özkan Uğur Neden Öldü ? Ne Hastasıydı ? Cenaze Ne Zaman ?

Özkan Uğur Hayatını Kaybetti! | Cenaze Töreni Programı Belli Oldu | Özkan Uğur Neden Öldü ? Ne Hastasıydı ? Cenaze Ne Zaman ?
Özkan Uğur Hayatını Kaybetti! | Cenaze Töreni Programı Belli Oldu | Özkan Uğur Neden Öldü ? Ne Hastasıydı ? Cenaze Ne Zaman ?

Özkan Uğur Hayatını Kaybetti!

Özkan Uğur Kimdir, Kaç Yaşında ve Neden Öldü ?

Tam adıyla Raif Özkan Uğur, MFÖ grubunun üyesi, müzisyen, sinema ve aynı zamanda da oyuncuydu.

Özkan Uğur Neden Öldü ? Ne Hastasıydı ?

17 Ekim 1953 tarihli ve İstanbul doğumlu olan Özkan Uğur bugünün tarihiyle; 8 Temmuz 2023 tarihinde 69 yaşında hayatını kaybetmiştir.
 
Yaklaşık 3 aydır yoğun bakımda olan sanatçı Özkan Uğur kanser hastasıydı. Daha önce yenmiş olduğu kanser yakın zamanda tekrar nüks etmişti ve tedavi görüyordu fakat tedaviye cevap veremedi ve kansere yenik düştü.

Özkan Uğur’un Cenazesi Ne Zaman ve Nerede ?

Cennet Mahallesi’nin Beter Ali ‘si #ÖzkanUğur kanser tedavisi görüyordu ve bir süredir yoğun bakımdaydı bugün hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti!
 
Uğur’un rol arkadaşı olan Zafer Alagöz, Özkan Uğur’un cenaze töreninin yerini ve zamanı kendi sosyal medya hesabından Özkan Uğur’un sevenleriyle paylaştı:
 
“Özkan Uğur’un cenaze töreni 11 Temmuz Salı günü AKM’de saat 11.00’de yapılacak. Taksim Camii’nde öğle cenaze namazı kılınacak ve ardından Karacaahmet’te defnedilecektir. Tüm sevenlerinin ve ülkemizin başı sağolsun.”

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

29 Comments

İzlenmesi Gereken Ödüllü Filmler

İzlenmesi Gereken Ödüllü Filmler

FİLENİN SULTANLARI 2023 FIVB MİLLETLER LİGİ ŞAMPİYONU OLDU!

FİLENİN SULTANLARI 2023 DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU!