in ,

Recep İvedik 7 Disney+’ta!

Recep İvedik 7 Disney+’ta!
Recep İvedik 7 Disney+’ta!

Recep İvedik, Şahan Gökbakar’ın kaleme aldığı bir Türk komedi film serisidir. Gökbakar’ın canlandırdığı ana karakter kültürsüz ve eğitimsiz ama iyi kalpli bir adamdır ve sık sık kendini çeşitli komik durumların içinde bulur. Serinin ilk filmi Recep İvedik 2008 yılında gösterime girdi ve 30 milyon doları aşan bir gişe başarısı yakalamıştı.

Recep İvedik 7 Sadece Disney+’ta!

Recep İvedik 7, bugün itibariyle Disney+’ta yaynda! Popüler Türk serisinin yedinci filmi, sevimli ama beceriksiz Recep’in (Şahan Gökbakar) yeni bir maceraya atılmasını konu alıyor. Her serisinde gişe rekorları kıran filmin bu serisinde, Recep şehir hayatından sıkıldığı için en yakın arkadaşı Nurullah ile beraber, babaannesinden kalan köy evine gidiyorlar ve köyde yaşanacak olan bir takım sıkıntılar için köylülerle bir araya gelip onlara destek oluyorlar.

Şahan Gökbakar’ın başrol olduğu Recep İvedik 7 serisinde Öznur Serçeler, İrfan Kangı, Murat Ergür, Eray Türk ve Nurullah Çelebi’de yer alıyor.

Şahan Gökbakar filmini beyaz perde yerine yalnızca dijital platformda yayına sundu. Takipçilerinden gelen soruya şu şekilde cevap verdi;

Recep İvedik 7 Disney+’ta!-2

Serinin yedinci filmi Recep İvedik 7, 9 Aralık’ta Disney+ dijital platformunda yayına girdi. Film yapım aşamasındayken bile çok fazla vızıltı ve beklenti yaratmıştı. Recep İvedik 7, Türkiye’nin en popüler sinemacılarından birinden yine kendi tarzında çok komik ve iyi bir komedi olması bekleniyordu. Bugünden itibaren sevenleriyle buluşan filmin 7. serisi beklentileri karşılayacak mı? İzleyip göreceğiz. Recep İvedik 7, tüm ailenin keyifle izleyeceği eğlenceli bir komedi. 9 Aralık itibariyle sadece Disney+’ta şimdiden herkese keyifli seyirler.

What do you think?

Bir yanıt yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

30 Comments

Halit Kıvanç Hayatını Kaybetti

Sunucu Halit Kıvanç Hayatını Kaybetti

Workspace Nedir Kullanım Alanları

Workspace Nedir ? | Kullanım Alanları